ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!обчислити масові частки елементів у сполуці mg(po3) 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюменбаева Алина.

Ответ:

Mr(Mg3(PO4)2 = 262

W(Mg) = 72/262*100% = 27, 48%, W((P) = 62/262*100% = 23,66%, W(O) = 100 - 27,48 - 23,66 = 48,86%    

Объяснение: