Укажи число атомів, які містяться у порції купрум оксиду, формула якого CuO , кількістю речовини 4

моль: 1,505⋅1023 4⋅1023 36,12⋅1023 48,16⋅1023 24,08⋅1023помогите пж пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

N (молекул) = n × NA = 4 × 6,02 × 10²³ = 24,08 × 10²³

N (атомів) = N (молекул) × 2 = 24,08 × 10²³ × 2 = 48,16 × 10²³