3. Розставте коефіцієнти методом електронного балансу у схемі рівняння хімічної реакції:H,SO

(розб.) + Al - Al, (SO), +Н,;Вкажіть ознаки цієї реакції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пелевина Виктория.

Объяснение:

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

Al(0)-3e=Al(+3). 2. ок-ие

в-ль

2H(+)+2e=H2(0). 3. в-ие

ок-ль