ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!! Розв"яжи задачу: Який об’єм (н. у.) водню вступить у реакцію

гідрування етену, якщо об’єм утвореного при цьому етану становить 28 л? У яких ввідношеннях будуть об’єми реагуючих між собою речовин і продукту реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Октябрьская Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(C2H6)= 28 л (н.у.)

V(H2)-?

V(C2H4)-?

V(C2H4) : V(H2) : V(C2H6) -?

Розв*язання:

х л             28 л

C2H4+H2=C2H6

22,4 л         22,4 л

Визначаємо з пропорції, який об’єм етену вступив у реакцію:

V(C2H4)=x=(28 л ×22,4 л)/22,4 л =28 л

Обчислюємо об’єм водню, що вступив у реакцію:

             y л       28 л

C2H4 + H2  = C2H6

           22,4л    22,4л

V(H2)=y=(28 л ×22,4 л)/22,4 л =28л

Відношення об’ємів реагуючих між собою газів етену й водню та утвореного при цьому етану становить:

V(C2H4) : V(H2) :  V(C2H6)=28 : 28 : 28 = 1 : 1 : 1

Відповідь: V(C2H4) : V(H2) : V(C2H6) = 1 : 1 : 1