Який об'єм займає оксид азоту (V) масою 432 г за н.у​


Ответы на вопрос

Отвечает Семендяева Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(N2O5)=432 г

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(N2O5)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовини оксид азоту(V) за формулою:

n=m/M,  де M(N2O5)=2×14+5×16=108г/моль

n(N2O5)=432г / 108г/моль =4 моль

Обчислюємо об*єм оксид азоту (V) за н.у. ,за формулою: V=n×Vm

V(N2O5)=4 моль ×22,4л/моль = 89,6 л

Відповідь: V(N2O5)=89,6 л