9. Обчисліть середню швидкість реакції, якщо за 5 хвилин концентрація однієї з вихідних речовин

змінилася з 0,068 до 0,064 моль/л.

Ответы на вопрос

Отвечает Сынкова Татьяна.

V-C/t
C=C1- C2= 0.068-0.064=0.004
V=0.004/5=0.0008 моль/хв