Залізні предмети, які ми використовуємо в побуті, з часом ржавіють (поверхня металу вкривається

коричневим або жовто-бурим нальотом ̶ іржею). Обчисліть масову частку Оксигену в іржі, якщо її хімічна формула Fe(OН)3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Рената.

Ответ: 44,86%

Объяснение:

М(Fe(OH)3) = 56 + (16+1)*3 = 107 г/моль

в 1 моль іржи міститься 48 г Оксигену

w(O) = m(O)/m(Fe(OH)3) = 48 г/107 г = 0,4486 або 44,86%

Відповідь: 44,86%