Обчисліть масу води в якій потрібно розчинити 36 г солі, щоб одержати 12%-ий розчин солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Зачосенко Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 36 г

W(в-ва) = 12%

Найти

m(р-ля)

m(р-ра) = m(в-ва) *100% / W(в-ва) = 36 *100% / 12% =300 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 г - 36 г =264 г