Приготувати 500г розчину солі з масовою часткою речовини 30%​


Ответы на вопрос

Отвечает Височанський Назар.

Ответ:

m(соли  ) = 500*0,3 = 150 г, m(H2O) = 500- 150 = 350г

Объяснение: