Обчисліть масу осаду, що утворився внаслідок взаємодії розчину калій гідроксиду із 0,5 моль

розчину алюміній хлориду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетов Даниял.

Ответ:

ответ смотри во вложении


Отвечает Волк Райан.

Ответ:

39г

Объяснение:

3KOH+AlCl₃→ 3KCl+Al(OH)₃↓

Mосадка=27+3(16+1)=27+51=78

mосадка= Mосадка*n=78*0.5моль=39