Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин: 1. Na → NAOH→

NA2CO3 2. CA → CAO → CA(OH)2→ CACO3

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенгалиева Еркежан.

1) Na + N2O = NaOH + 0,5H2

2NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O

2) Ca + 0,5O2 = CaO

CaO + H2O = Ca (OH)2

Ca (OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O