Перетворіть схеми на хімічні рівняння (тобто поставте коефіцієнти в рівняння реакцій): а) Li + O

2 → Li 2 О д) Р+ O 2 → Р 2 О 5 б) Ba + O 2 → BaO е) C 2 H 6 + O 2 → СО 2 + Н 2 О в) Аl + H 2 SO 4 → Al 2 (SO 4 ) 3 + H 2 є) LiOH + SO 2 → Li 2 SO 3 + H 2 O г) Ca 3 P 2 + H 2 O → Ca(OH) 2 + PH 3 ж) K 2 CO 3 + H 3 PO 4 → K 3 PO 4 + CO 2 + H 2 O

Ответы на вопрос

Отвечает Досжанова Айнаш.

Объяснение:

а) 4Li + O2 = 2Li2O

б) 2Ba + O2 = 2BaO

в) 2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

г) Ca3P2 + 6H2O = 3Ca(OH)2 + 2PH3

д) 4P + 5O2 = 2P2O5

e) 2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

є) 4LiOH + 2SO2 = 2Li2SO3 + 2H2O

ж) 3K2CO3 + 2H3PO4 = 2K3PO4 + 3CO2 + 3H2O