Допоможіть терміново! 1. Завдання: Перетворіть схеми у рівняння реакцій а) Силіцій + кисень 

Силіцій (ІV) оксид ………………………….………………… б) В + О 2  В 2 О 3 ……………………………………………………………………………………………………………. ; 2. Завдання: Підберіть коефіцієнти в поданих схемах реакцій: а) Li + O 2  Li 2 O ………………………………………..………..…………….. б) HgО  Hg + O 2 ……………………………..………………………………… в) P + S  P 2 S 3 …………………………………………………………………… г) NaCl + F 2  NaF + Cl 2 ………………………..….……………………………. 3. Завдання: Вставити в схеми хімічних реакцій пропущені формули, підібрати коефіцієнти. Примітка: Кисень, водень, хлор, азот є двоатомні. а) Ag 2 O  ? + O 2 …………………………………….…………………………… б) N 2 + ?  NH 3 ………………………………………..………………………… в) H 2 O  H 2 + ? ………………………………………..………………………… г) ? + О 2  Р 2 О 5 …………………………………………………………………… 4.Завдання: Складіть рівняння реакцій за участю двох речовин, у результаті яких утворюється одна складна речовина. а) ——— + ——— СO 2 ..………………………………………………….. б) ——— + ———  NO …………………………………………………….

Ответы на вопрос

Отвечает Куварин Сергей.

Відповідь:

Si+O2=SiO2

4B+3O2=2B2O3

а) 4Li + O2 = 2Li 2 O ………………………………………..………..……………..

б) 2HgО + 2Hg + O 2 ……………………………..…………………………………

в) 2P + 3S = P 2 S 3 ……………………………………………………………………

г) 2NaCl + F 2 =2NaF + Cl 2

а) 2Ag2O = 4Ag + O 2 …………………………………….……………………………

б) N2 + 3H2 =2 NH 3 ………………………………………..…………………………

в)  2H 2 O = 2H 2 + O2 ………………………………………..…………………………

г) 4P + 5О 2 =2Р 2 О 5 ……………

C+O2=CO2

N2+O2=2NO

Пояснення: