До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 13% долили 50 г води. Яка масова частка

утвореногорозчину? помогите пж остался 1 час даю 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксылык Рабига.

Щоб знайти масу речовини,для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%=120*30/100=36гр,масу речовини ділимо на масу розчину,яка стала 120+50=170

36/170*100%=21,18%

Объяснение:

/-ділимо

*-множимо