4. Розташуйте кислоти за зростанням молярних мас:А хлоридна;Б сульфітна;В карбонатна;Гнітритна.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рустамханов Артур.

Ответ:

А, Г, В, Б

Объяснение:

Mr(HCl)=1+35=36 г/моль -A

Mr(Н2SO3)=2•1+32+3•16=2+32+48=82 г/моль - Б

Mr(H2CO3)=1•2+12+3•16=2+12+48=62г/моль - В

Mr(HNO2)=1+14+2•16=1+14+32=47г/моль - Г