Обчисліть масу розчину, що містить 150 г води та 50 г солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Иштуганов Тимур.

Ответ:

200гр

Объяснение:

150 г + 50 г = 200 г

это ведь элементарно

Отвечает Шибина Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=50 г

m(води)=150 г

----------------------

m(розчину)-?

Розв*язання:

Знаходимо масу розчину:

m( розчину) = m(води) + m(солі)=150 г+50 г=200 г

Відповідь: m( розчину)=200 г