Приготувати розчин масою 75г з масовою частки кухоної солі 12%


Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничная Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 75 г

W(в-ва) = 12%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 75 * 12 / 100% =9 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 75 -9 =66 г