Обчисли масу солі, що утвориться в результаті нейтралізації 280 г калій гідроксиду сульфатною

кислотою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Толочкова Таня.

2 KOH + H₂SO₄ = K₂SO₄ + 2 H₂O

n = m/M, M(KOH)

n(KOH) = 280/56 = 5 моль

по условию, n(K₂SO₄) = ½n(KOH) = 5 ÷ 2 = 2,5 моль

m = n × M

M(K₂SO₄) = 174 г/моль

m = n × M

m(K₂SO₄) = 2,5 × 174 = 435 г