Обчисліть кількість речовини Кальцій карбонату масою 500г 1 моль 5 моль 3,5 моль 10 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Седова Елизавета.

n=m/M

M=100 г/моль

n=500/100=5 моль

Відповідь: 5 моль