Закінчіть рівняння реакцій, вкажіть типи: а) Cu(OH)2 б) Fe + CuSo4 в) CaO + H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Маклашова Диана.

Cu(OH)2 = CuO + H2O

Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu

CaO + H2O = Ca(OH)2