З якими із речовин може взаємодіяти купрум (ІІ) сульфат? а) NaOH, NH4OH, Na2S, BaCl2, Ba(OH)2 б)

NaOH, H2O, Na2S, BaCl2, NaCl в) KOH, H2O, HCl, H2SO4, BaCl2 г) H2SO4, H2O, Ba(OH)2, BaCl2, Na2SO4

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ: а)

cuso4+2naoh=na2so4+cu(oh)2

cuso4+2nh4oh=(nh4)2so4+cu(oh)2

cuso4+na2s=na2so4+cus

cuso4+bacl2=cucl2+baso4

cuso4+ba(oh)2=baso4+cu(oh)2