НУЖНЫ ХИМИКИ СРОЧНО 8. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити ланцюжок

перетворень: ферум(ІІІ) гідроксид ферум(ІІІ) оксидферум(ІІІ) нітрат ферум(ІІІ) гідроксид.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишимов Максим.

відповідь:

FE2O3+6HNO3=2FE(NO3)3+3H2O

FE(NO3)3+3NAOH=FE(OH)3+3NANO3

2FE(OH)3=FE203+3H2O

Отвечает Аухатбай Индира.

Ответ:

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O (при нагревании)

Fe2O3 + 6HNO3 = 2Fe(NO3)3 + 3H2O

Fe(NO3)3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaNO3