7. Обчисліть кількість атомів Оксигену і Гідрогену в 1080 мл води.​


Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Відповідь:

1080мл=1080г

М(Н2О)=18г/моль

n(H2O)=1080/18=60моль

N(H2O)=60*6*10²³= 360*10²³моль⁻¹

N(O)=360*10²³моль⁻¹

N(H)=2*360*10²³=720*10²³моль⁻¹

Пояснення: