СРОЧНО!!!! Даю сотку Скласти рiвняння реакцій добування кисню з гідроген пероксиду і води; кисню

з воднем, вуглецем, сіркою, магнієм, залізом, міддю, метаном, гідроген сульфідом, води з кальцій оксидом, натрій оксидом, фосфор(V) оксидом, карбон(ІV) оксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Алёна.

Відповідь:

2H2O2=2H2O+O2

2H2O=2H2+O2

O2+2H2=2H2

C+O=CO2

S+O2=SO2

2Mg+O2=2MgO

2Fe+O2=2FeO

2Cu+O2=2CuO

CH4+2O2=CO2+2H2O

2H2S+3O2=2SO2+2H2O

H2O+CaO=Ca(OH)2

3H2O+P2O5=2H3PO4

CO2+H2O=H2CO3

Пояснення: