Масові частки Карбону у Оксигену в оксигеновмісній речовині складає 60 % і 26,67 % відповідно.

Укажи молекулярну формулу речовини, записавши кількість атомів Карбону і Гідрогену.

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

CxHyOz

w(H)=100-60-26.67=13.33%

x:y:z=60/12 :   13,33/1 : 26,67/16= 5 : 13.33 : 1.6  = 3 : 8 : 1

C3H8O  этой формуле отвечает метилэтиловый эфир (H3C-O-C2H5) или пропанол (H3C-CH2-CH2-OH)