Обчисліть об'єм гідроген хлориду (н.у.), одержаного шляхом взаємодії 117 г натрій хлориду з

концентрованою сульфатною кислотою масою 150 г (масова частка кислоти - 60%).СРОЧНООО НАДАА. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

Ответ:

40,32л

Объяснение:

2NaCl(тв.) + H2SO4(конц.) = Na2SO4 + 2HCl

m(H2SO4)=150*0,6=90

n(H2SO4)=90/98=0,9

n(NaCl) = 2

n(HCl)= 0.9*2=1,8

V=1,8*22,4=40,32