Допоможіть, будь ласка))) Розрахуйте рН водного розчину слабкої одноосновної кислоти з

концентрацією 10-2 моль/л, якщо ступінь дисоціації кислоти складає 1 %. Визначте Кд кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Иманова Дарина.

Ответ:

[H+ ] = α ∙ Cм ; [H+ ] = 10-2 моль/л ∙ 1 % : 100 % = 10-4 моль/л.

рН = -lg[H+ ] = -lg10-4 = 4.

Объяснение: