Який об'єм Ацителену витратили на виробництва 5 тон бензену якщо виробничі витрати Ацителену

складали 10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Ботова Алёна.

m(C6H6) = 5 t = 5000 kg = 5 000 000 g

W(потерь C2H2) = 10%
V(C2H2) - ?

n(C6H6) = 5 000 000 g / 78 g / mol = 64102.564 mol

3C2H2(актив. уголь) = C6H6

3n(C2H2) = n(C6H6) ;

n(C2H2) = 3 * 64102.564 mol = 192307.692 mol

V(C2H2 без потерь) = 192307.692 mol * 22.4 l / mol = 4307692.3008 l =  4307692 l = 4307.692 m^3 = 4308 m^3 ( к целым )

V(C2H2 с потерями) = 4308 m^3 + 4308*0.1 m^3 = 4738.8 m^3

Ответ: 4738.8 m^3 .