Обчислити кількість речовини літій оксиду масою 3 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошник Алексей.

Ответ:

Дано:

m(Li2O)=3г

Знайти:

n-?

Розв'язання:

n=m/M

M=16+7*2=13+14=27 г/моль

n=3/27=1/9=0,1 моль

відповідь: 0,1 моль