Яка кількість речовини водню виділиться при взаємодії 5 моль натрію з водою?


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Відповідь:

2.5моль               xл

2K+2H2O=2KOH+H2

2 моль                  22,4л

2,5------------х

2-------------22,4

х=2,5*22,4/2=28літрів

Пояснення: