Дам 40 баллов помогите!!! Обчисліть масу хлорометану, що утвориться при хлоруванні 24 г метану.


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Юлия.

Ответ:

75,75 грамм

Объяснение:

СH4 + Cl2 = CH3-Cl + HCl

n(CH4)=n(CH3Cl)

n(CH4)=24/16=1,5 моль

n(CH3Cl)=1.5*50.5=75,75 грамм