1) Який об’єм кисню (н. у.) необхідно взяти для спалювання пропену об’ємом 8 л? 2) Обчистіть масу

тетрахлороетану, що утворився під час повного хлорування етину об’ємом 5,6 л (н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Настя.

Объяснение:

Який об’єм кисню (н. у.) необхідно взяти для спалювання пропену об’ємом 8 л?

8л. хл.

2С3H6 + 9O2 = 6CO2↑ + 6H2O

2моль. 9моль

х=(8•9)/2=36л кислорода.

Обчистіть масу тетрахлороетану, що утворився під час повного хлорування етину об’ємом 5,6 л (н.у.)

5.6л. хг

С2H2 + 2Cl2 = С2Н2СI4

22.4л/моль. 168г/моль

х=42г тетрахлорэтана