Визначте , який об'єм кисню необхідний для спалювання 6,72 л пропену​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайратова Айкуркем.

2C3H6 + 9O2 = 6CO2 + 6H2O

V(C3H6) = 6,72 л

V(O2) - ?

Решение:

1) μ(C3H6) = 6,72 л / 22,4 л/моль = 0,3 моль

2) μ(O2) = 0,3 моль / 2 * 9 = 1,35 моль

3) V(O2) = 1,35 моль * 22.4 л/моль = 30,24 л

Ответ: 30,24 л