Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: 1. Мg + НВr → 2. Li2O + Н2SO4 → 3. ВаО + НNО3

→ 4. Fе(OН)2 + HNO3 → 5. NaOH + Н2S → 6. К2SiO3 + Н3РO4 →

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Ира.

Відповідь:

1.Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння:

1. Мg + 2НВr = MgBr2 + H2↑

2. Li2O + Н2SO4 = Li2SO4 + H2O

3. ВаО + 2НNО3 = Ba(NO3)2 + H2O

4. Fе(OН)2 + 2HNO3 = Fe(NO3)2 + 2H2O

5. 2NaOH + Н2S = Na2S + 2H2O

6. 3К2SiO3 + 2Н3РO4 = 3H2SiO3 + 2K3PO4