Визначте молекулярну формулу речовини з масовими частками Карбону 40%, Гідрогену 6,66 %, Оксигену

53,34 %. Відносна густина II пари за воднем дорівнює 30 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Елена.

Ответ:

M(C)= 12

M(CxHyOz)=12/0,4=30

M(O)=30*0,5334=16,002

M(H)=30*0,0666=1,998

12:16,002:1,998=1:1:2

D(H2)=30

M(CxHyOz)=30*2=60

C:H:O=2:4:2

C2H4O2 = CH3-COOH уксусная кислота