Обчисліть масу кальцій оксиду що вступив у реакцію з водою масою 54г.пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

CaO + H2O → Ca(OH)2

X / 56 = 55 / 16

X = 56 × 55 / 16 = 192,5 г

Відповідь: m (CaO) = 192,5 г.