Магній масою 36 г прореагував з ортофосфатною кислотою. Обчисліть об'єм газу, що виділився

внаслідок реакції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Нурдаулет.

3Mg + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 3H2

m(Mg) = 36 г

V(H2) - ?

Решение:

1) μ(Mg) = μ(H2) = 36 г / 24 г/моль = 1,5 моль

2) V(H2) = 1,5 моль * 22,4 л/моль = 33,6 г

Ответ: 33,6 г