Урівняйте реакцію, та вкажіть загальну суму коефіцієнтів: CaCl2 + AgNO3 =


Ответы на вопрос

Отвечает Россомагина Анжелика.

Объяснение:

CaCl2 + 2 AgNO3 = Са(NO3)2 + 2AgCl↓

Сума коэффициентов: 1+2+1+2=6