ПОЖАЛУСТА❗❗❗У воді об'ємом 200мл розчинили сіль масою 25г.Яка масова частка солі у розчині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петряков Олег.

Ответ:

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 25 + 200 = 225 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 225  *100% =11%