ДАМ 15 БАЛІВ!!!!! у реакції естерифоікації між етановою кислотою і металом 86 грам утворився

естер.Яка маса і кількість утвореного естеру

Ответы на вопрос

Отвечает Щиголев Влад.

Ответ:

198,9 г метилацетату, кількість речовини - 2,7 моль.

Объяснение:

Реакція естерифікації - реакція між кислотою та спиртом, в результаті якої утворюється ефір. Тому в умові, не метал, а метанол (спирт).

Розв'язання (визначення маси естеру - метилацетату) див. на фото.

Кількість речовини n = m/M, де m - маса, М - молярна маса.

Для даної задачі n = 198,9/74 = 2,7 моль