Визначити об'єм (н.у.) 51 г амоніаку NH3​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуляева Леся.

Дано:

m(NH3) = 51 г

Найти:

V(NH3) - ?

Решение:

n=m/M

M(NH3) = 1 × 14 + 3 × 1 = 17 г/моль

n(NH3) = 51 / 17 = 3 моль

V=n×Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(NH3) = 3 × 22,4 = 67,2 л

Ответ: 67,2 л