Помогите пжпжпж Вищий оксид хімічного елемента I групи періодичної системи має відносну формульну

масу 94. Назви цей елемент. Напиши рівняння реакції взаємодії цього оксиду з водою.

Ответы на вопрос

Отвечает Куренков Вячеслав.

Відповідь:

M(Me2O)=94

M(O)=16

M(Me)=(M(Me2O)-M(O))/2=(94-16)/2=39

Ar(39)-це Калій  К

K2O+H2O=2KOH

Пояснення: