До водного розчину сульфатної кислоти масою 200г з масовою часткою кислоти 20% додали воду масою

30г, а потім ще розчинили кислоту масою 20г. Обчисли масову частку кислоти в утвореному розчині. ( Відповідь дайте числом у %) Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Елизавета.

Сначала ищем сколько вещества было.

Xг     * 100%= 20%

200г

20%/100%=0,2

Xг     = 0,2  => 0,2*200=X

200г     1

0,2*200=X

40=X

X=40г

Теперь ищем новый % раствора.

40г+20г           *100% = 24%

200г+30г+20г