Запишіть формули солей за їх назвами: 1) Літій нітрат; 2) Натрій сульфіт 3) Берилій Холорид 4)

Магній сульфід 5) Кальцій ортофосфат Запишіть рівняння реакції: 1)Na2 SO4 + Ba Cl2= 2)Ag NO3 + HCl= 3)Cr Cl3 + KOH= Запишіть рівняння реакцій: Fe FeO FeCl2 Fe(OH)2 FeSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.

1) LiNO3

2) Na2SO3

3) BeCl2

4) MgS

5) Ca3(PO4) 3

1)Na2SO4 + Ba Cl2=BaSO4(осад) +2NaCl

2)AgNO3 + HCl=AgCl(осад) +HNO3

3)CrCl3 + 3KOH=Cr(OH)3(осад) + 3KCl

2Fe + O2 = FeO

FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O

FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2 + KCl

Fe(OH)2 + H2SO4 = FeSO4 + 2H2O