Скільки літрів вуглекислого газу CO2 утворюється при згоранні 138 г етилового спирту? Uwuuuuuu


Ответы на вопрос

Отвечает Ступко Елена.

Дано:

m(C2H5OH)=138 г

Найти:

V(CO2)-?

Решение:

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O

n(C2H5OH)=m/M=138 г:46 г/моль= 3 моль

M(C2H5OH)=12*2+1*6+16=46 г/моль

n(C2H5OH)=n(CO2)= 3*2/1=6 моль

V(CO2)=n*Vm= 6 моль*22,4 л/моль=134,4 л

Ответ: V(CO2)=134,4 л