Обчислити маси кухонної солі NaCl і води, потрібної для приготування 10 кг розчину з масовою

часткою солі 0,02​

Ответы на вопрос

Отвечает Логунова Полина.

Дано: 10000 г m (р-ну) ; w = 0,02

Знайти : m (p.p) ; m (р-ка);

1)0,02 × 100% = 2 %

2)10000 × 2 / 100% =200 г

3)10000 - 200 = 9800 г

В-дь - m p.p = 200 г ; m р-ка = 9800

Можеш будьласка нажати "Лучший Ответ"

Мені просто воно потрібно для підняття рангу :)