1.Напишіть формули оксидів поданих хімічних елементів. Назвіть дані оксиди. С(II), Ва, Fe(III ), АІ

(1.5б) 2. Допишіть рівняння реакцій, якщо відомо,що утворюються два оксиди. Н2Se + O2 → селен(IV) оксид +… Мg S + O2→ сульфур(IV) оксид +… (1.5б) 3. Допишіть рівняння реакцій, поставте коефіцієнти. S + O2 → HgO→ Cu + O2→ (2б) 4. Обчисліть масу Гідрогену, що входить до складу сульфатної кислоти масою 490 г. (2б) 5. У воді масою 296 г. розчинили сіль масою 4г. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині. (2б) 6. Розрахуйте, яку масу води та масу цукру потрібно взяти Марійці, щоб приготувати 150г. розчину з масовою часткою цукру 5%. (3б) СРОЧНО !!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисловская Ульяна.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

1) CO-карбон(ІІ) оксид

BaO-барій оксид

Fe2O3-ферум(ІІІ) оксид

Al2O3-алюміній оксид

2) 2H2Se+3O2=2SeO2+2H2O

2MgS+3O2=2SO2+2MgO

S+O2=SO2

2HgO=2Hg+O2

4Cu+O2=2Cu2O

4) Дано:

m(H2SO4)=490г

m(H)=?

Mr(H2SO4)=2Ar(H)+Ar(S)+4Ar(O)=2+32+64=98а.о.м

w(H)=2/98=0,02=2%

2% від 490г це 9,8г

m(H)=9,8г

5) Дано:

m(води)=296г

m(солі)=4г

w(солі)-?

m(р-ну)=m(води)+m(солі)=296+4=300г

w(солі)=m(солі)/m(р-ну)=4/300=0,01=1%

6) Дано:

m(р-ну)=150г

w(цукру)=5%

m(цукру)-?

m(води)-?

m(цукру)=w(цукру)*m(р-ну)

5%=0,05

m(цукру)=0,05*150=7,5г

m(води)=m(р-ну)-m(цукру)=150-7,5=142,5г