Складіть рівняння реакції між такими речовинами Магній+кисень(це вже інше)Фосфор(V)+кисень(це вже

інше)CH4+Кисень

Ответы на вопрос

Отвечает Микешин Ваня.

Відповідь:

2Mg + O2 = 2MgO

4P + 5O2 = 2P2O5

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O