Срочно! У меня тест на время памагити( Розрахуйте масову частку сульфатної кислоти (Н2so4)в

розчині, 400 мл якого містить 66 г сульфатної кислоти; густина розчину 1,1 г/мл. Умову задачі писати не потрібно, лише рішення.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

Відповідь:

ок

Пояснення:

400 мл=400*1,1=440г

w(H2SO4)=66/440=0,15=15%