Яку масу речовини і який об’єм води потрібно взяти для приготування 400 г розчину з масовою

часткою кислоти 12,6%?

Ответы на вопрос

Отвечает Эльмовский Дмитрий.

Відповідь:m(солі) = 400 * 0.25 = 100 гНехай необхідна маса води - x г.W(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 0.1400 + x = x = 600 г

Пояснення: